top of page

Móda není pouhé slovo,
ale styl, vyjadřující vaši osobnost!

Helena Kohoutová

MAGIC HELENA

Pod značkou MAGIC HELENA se skrývá  manažerka kolekcí a majitelka módních domů s dámskou a pánskou konfekcí, paní Helena Kohoutová.

 

V roce 1990 založila firmu MAGIC HELENA a otevřela svůj první obchod s cílem vytvářet módu a nabízet služby - prodej a poradenství na takové úrovni, aby zákaznící odcházeli dokonale oblečení a spokojení.

NAPSALI O NÁS

Helena Kohoutová a její firma MAGIC HELENA je zárukou značky a kvality, která nezklame dámskou i pánskou klientelu spoléhající se na klasickou a volnočasovou módu, vhodnou k nejrůznějším pracovním a společenským setkáním. 

Energická podnikatelka má mimořádný smysl pro odhad v oblasti oblékání. Dokáže obléknout i takzvané nekonfekční typy postav. Tak získala už řadu klientů, kteří nechtějí ztrácet čas hledáním vhodných částí oděvů po různých obchodech.

Helena Kohoutová jako bývalá návrhářka odhadne velikost, dokáže zkombinovat a sladit celkový vzhled, případně oblečení upravit, doobjednat nebo došít konkrétní velikost.

REFERENCE

Eurotel Praha, Nokia, Coca Cola Beverages ČR a.s., Pojišťovna Generali, Ardo, CCS, KPMG, Lancome, Oriflame, Fuchs Oil, Národní divadlo, Hotel Panorama, Hotel Forum, Hotel Don Giovanni, Hotel Holiday Inn, BMW, Daimler Chrysler, DAF, Autocentrum Dojáček, Ford Charouz, Volkswagen, Nissan Beta Hase s.r.o., Scania, Jamin, JEDE, Soare Sekt a.s., Scandinavian Tobacco, MISS ČR 97 a 98, Česká hokejová reprezentace, ČMFS, ČD Telematika a.s., RWE Transgas a.s.

bottom of page