top of page

ŠKOLENÍ IMAGE PRO FIRMY

Charekteristika školení
Školení image obsahují základy oblékání ve vztahu ke konkrétní profesní činnosti. Zahrnují širokou škálu oblastí, které k oblékání patří, včetně barevné typologie a doplňků jako jsou šály, pásky, kabelky, kravaty nebo brýlové obroučky. Semináře se nevěnují výlučně jen dámské a pánské módě, ale kreativně nabízejí doprovodný program v oblasti módy, jako jsou módní přehlídky v obvyklých velikostech nebo praktické ukázky variability šatníku. Všechny modely je možné si na semináři přímo vyzkoušet, případně objednat.

Komu je seminář určen
Cílovou skupinou jsou ženy i muži, kteří jsou v častém kontaktu s lidmi, kteří vedou obchodní jednání, reprezentují sebe nebo firmu, nebo se uchází o zaměstnání. 

Lektorkou semináře je paní Helena Kohoutová

 

KUK DO ŠATNÍKU

Popis poradenství
Individuální poradenství, které je možné domluvit dopředu a znamená v podání MAGIC HELENY pohled do původního šatníku zákazníka společně s radami, jak jednotlivé části oděvů doplnit nebo vyřadit, navrhnout mu možnosti kombinací denního nošení s ohledem na jeho typ postavy a profesi.

 

Kde probíhá

Poradenství Kuk do šatníku lze po dohodě objednat na prodejně MAGIC HELENA, Slezská 1, nám. Míru, Praha 2.

 

Bezplatné poradenství
Poradenství Kuk do šatníku je zcela zdarma!

 

SALON KRÁSY A ELEGANCE

Popis poradenství
Ukázka módních trendů na figurínách vystavených v prostorách společně s dalšími prezentačními stánky v oblasti osobního stylu - klobouky, kosmetika a líčení, brýlové obruby, košile a pánské vázanky. 

 

Vyzkoušení prezentovaných doplňků i líčení za účasti odborníků s možností individuální konzultace.

 

Salon krásy a elegance může být vhodným doprovodným programem vašich akcí.
 

Kuk do šatníku

Objednat poradenství:
E-mail: marketing@magic-helena.cz
Tel.: 606 733 777

bottom of page